FAM Technika Odlewnicza Sp z oo toFAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z rozwojowych przedsiębiorstw na rynku internacjonalnym oraz krajowym, oferującym najwyższej jakości, nowatorskie akcesoria budowlane i meblowe. Dodatkowo jednostka specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, zapewniającą wysoką homogeniczność konstrukcji detalu. Swoim doświadczeniem oraz zaangażowaniem oferuje rozwiązania sprawdzające się w wielu punktach i zapewniające maksymalną wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. działa w oparciu o certyfikaty internacjonalne, stanowiące wytyczne do słusznego jej funkcjonowania.

Jednym z pionierskich artykułów, cieszących się dużą popularnością nie jedynie w Polsce, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z pierwszych na rynku odznacza się progresem technologicznym oraz wyeksploatowaniem z najświeższej wiedzy w zakresie odlewów ciśnieniowych. Jej unikalność bazuje na dorzuceniu do farby proszkowej nowoopracowanej, czynnej substancji wykazującej silne właściwości antymikrobiologiczne używające system i własną reaktywność. Klamka antybakteryjna pozostaje w takim razie bezpieczna przez długie lata, nie tracąc swojej powłoki. Rozwiązanie, o którym mowa używane jest w głównej mierze w branży meblowej, przede wszystkim w sąsiedztwie lokalizacji związanych z medycyną i żywnością. Stanowi koncepcję, gwarantującą skuteczne ograniczenie występowania, jak i roznoszenia drobnoustrojów gramdodatnich, gramujemnych, wszelkiego typu alg i grzybów pleśniowych oraz drożdżowych.

Pomysł własne wykorzystanie odnajduje na każdego typu przestrzeni, wszędzie tam, gdzie możliwe jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tutaj pomiędzy innymi o klamkach drzwiowych i okiennych, użytkowanych na co dzień przez znaczne ilości robotników czy Klientów. Co ważniejsze, na stronie internetowej https://fam-to.pl/pl/9676-2/ uzyskać wolno wszelkie szczegółowe wiadomości oraz skontaktować się z agentem firmy, z https://fam-to.pl/pl/9676-2/ chęcią opisującym szeroką ofertę. Artykuł wymieniony powyżej jest godny uwagi przedsiębiorstw, jakie stawiają na nowatorskie rozwiązania, bezpieczeństwo i wytrzymałość.


Copyright © 2019 Bloghellix.pl