Małe sukcesy

Letnie upały źle wpływają na zakamarek mojej głowy, który odpowiada za me blogowe poczynania. :) W kwestii programowania nie mogę narzekać na brak zajęć w ostatnim czasie udało mi się zakończyć pracę nad moim portfolio. Na codzień raczej niewiele zajmuję się bezpośrednio kodowaniem stron od początku do końca, więc nie obyło się bez pomocy bardziej doświadczonych kolegów. ;) Jest w nim jak narazie niewiele prac, umieściłem tylko te, które moim zdaniem były najbardziej pracochłonne.

Kilka miesięcy temu w swojej pracy zacząłem wykorzystywać nowy framework Tequila, główny pomysłodawca oparł jego działanie na bazie już istniejących rozwiązań PureMVC oraz Fabrication. Twórca Fabrication zaprzestał pracy nad jego rozwojem – Rafałowi udało się z nim skontaktować i obecnie to on jest głównym programistą czuwającym nad rozbudową tego popularnego frameworka. Jak się można było spodziewać wszelkie dobrodziejstawa, które stworzył w Tequil-i zostały całkowicie przeniesione do Fabrication (lista dobrodziejstw tu) :). Od samego początku śledziłem oraz starałem się wykorzystywać przeniesione z Tequili do Fabrication usprawnienia. Zaowocowało to tym że Rafał postanowił dodać mnie do projektu Fabrication. :)

Za co mu bardzo dziękuję! Mam nadzieję, że uda mi się wnieść coś dobrego do tworzonych przez niego rozwiązań.

    • redliquid
    • 10 sierpnia 2010

    Z tego co zdążyłem zauważyć, to pracujecie nad jednym z najlepszych frameworków pod as3 (polish power!), a z połączenia dwóch głów (mając na uwadze, że autor pierwszego fabricationa jest bardziej idlerem niz ownerem) jeszcze nigdy nie wyszło nic złego, so keep goin’

  1. Jak dotąd głowa Rafała w największej mierze pracuję. ;) Ja tu tylko zamiatam. :)

  1. Na razie brak trackbacków